fbpx

התוכן במרכז הידע זמין לרשומים לאתר,

דואטו: כבר לא לבד. המערכת שרותמת את כל המנהלים לתהליך הגיוס. מורית מראיינת את ליאת בן צבי שבח

תוכן עניינים

שיתוף העמוד:

שיחה עם ליאת בן-צבי שבח, מנכ"ל דואטו.

מה השינוי העיקרי לתהליכי הגיוס (למנהלים / למועמדים / לצוות הגיוס), שמי שהטמיעו כבר את המערכת, מדווחים עליו.

קודם כל חיוך על הפנים של צוות הגיוס בארגונים שהטמיעו את דואטו. מדובר בכלי הכרחי שנמצא בשימוש יומיומי והוא קל, נח וכיפי לעבודה.
שמנו המון דגש על חווית המשתמש והאינטרפייס וזה הופך את הגיוס לחוויה יותר פשוטה.
מעבר לסדר והארגון שנוצרים אחרי שמטמיעים את דואטו, הלקוחות הקיימים שלנו מתארים שתהליך הגיוס הופך לתהליך של כל החברה. מעבר מארגון שיש בו מחלקת גיוס לארגון מגייס. ניצול ומקסום של כל המשאבים, רתימה ומעורבות של המנהלים המגייסים ושל העובדים, הכל מתבצע בשקיפות מלאה וסנכרון ושום דבר לא נופל בין הכיסאות.
המנהלים המגייסים מרגישים מאד בנח בתוך המערכת, מערכת המשימות ממקדת אותם למשימות הדחופות ביותר, נח להם להתעדכן בסטטוס המשרה, לכתוב חוות דעת, לקדם ולהעביר מועמדים בשלבים השונים, להתחבר ליומנים ולשלוח זימונים אוטומטיים ושימוש בצ׳אט הפנימי. כל אלו גורמים לתהליך הגיוס להיות הרבה יותר יעיל ומהיר ומייצר שינוי אמיתי.

לאיזה ארגון המערכת מתאימה?

המערכת מתאימה לכל סוגי הארגונים, אבל כיום אנחנו מתמקדים בעיקר ב-SMBs (Small to Medium Businesses). המערכת סקיילבילית וגדלה עם המשתמשים. מתאימה לארגונים שמחפשים חדשנות, אוהבים טכנולוגיה, אוטומציות וניהול התהליך במקום אחד.

מה הסיבה העיקרית שבגללה מטמיעים דווקא אתכם?

המערכת נבנתה עם המון חשיבה על המגייסים ועל הפיכת הארגון למגייס. המערכת מכילה בתוכה עשרות שנים של ניסיון במצטבר בתחום הגיוס ובמערכות גיוס. שמנו דגש חזק על חווית המשתמש ופשטות התהליך, מאד קל להטמיע אותה, ניתן להתחיל לעבוד עליה ישר, ללא מורכבות.
המערכת מאפשרת בקרה על תהליכים, ייעול זמנים בתהליכי הגיוס, ועבודה נוחה עם המנהלים המגייסים – מחוו״דים של מנהלים מגייסים ועד לזימונים שכוללים טמפלייטים מובנים ונוחים לבחירה אוטומטית.
המערכת דומה למערכות שהמנהלים המגייסים משתמשים בהם, כמו מאנדיי וג'ירה, וזה גורם להם להשתמש בדואטו באחוזים גבוהים ובצורה מאוד יעילה.
אחת הלקוחות שלנו אמרה לי לאחרונה: ״למכירות יש את סיילספורס, למפתחים יש את ג׳ירה ולמגייסים יש את דואטו״.
מעבר לזה אנחנו מאוד נגישים ללקוחות, זמינים בכל אמצעי התקשורת, קשובים מאד לצרכים המשתנים של הלקוחות ומספקים פתרונות במהירות. והכל כמובן בעברית ובשעות של ישראל.

מה ההתנגדויות העיקריות שהן צפויות לפגוש בארגון לגבי הטמעת כזה כלי, ומה חשוב שתדענה כדי להתמודד מול ההתנגדויות?

בהטמעת מערכת חדשה תמיד יש חשש גם מההטמעה וגם מההיבט הפיננסי. אבל המחירים שלנו מאוד משתלמים ביחס לתרומה והחסכון לארגון. בנוסף, אנחנו באים לקראת ונותנים את ה-3 חודשים ללא עלות למשתתפי הוובינר. חשוב לזכור גם שבכל שלב ההטמעה אנחנו נמצאים איתכם ומלווים. ההטמעה שלנו מאד מהירה, אחרי פגישת אונבורדינג קצרה אפשר להתחיל לעבוד, אפילו באותו יום.
התנגדויות אפשריות נוספות הן בעיקר סביב אי הבנת הצורך של מנהלות גיוס לעבוד על מערכת.
הרבה פעמים ההנהלה לא מבינה כמה הטמעת מערכת גיוס יכולה לעזור ולהפוך את התהליך ליעיל ואיכותי, ולחסוך במשאבים ובזמן, בטח בתקופות כמו עכשיו, בהם מנסים לצמצם עלויות. שימוש במערכת גיוס נכונה יכולה לעזור מאד בניצול המשאבים הקיימים ולחסוך המון זמן וכסף. ברגע שיש למשל כלי יעיל לחבר מביא חבר, אפשר לגייס את כל העובדים לעניין ולייצר הצלחות בזמן קצר.

למי המערכת לא מתאימה?

המערכת מתאימה לכל מי שנמצא בתהליך גיוס ולכל חברה בהתאם לצורך שלה. כיום, אנחנו מתמקדים בלקוחות SMBs וגדלים יחד איתם.
כרגע אנחנו לא מתמקדים בארגונים גדולים מאד, שמחפשים מערכות מורכבות מאוד שדורשות תהליכי הטמעה אורכים.

את מי כדאי לערב מהארגון אם עושים יום חשיפה / הכרות עם מערכות גיוס בכלל והמערכת שלכם בפרט. מי חשוב "להכניס לחדר" להדגמה כזאת של המערכת

היוזרים ההכרחיים–
הצוות המגייס
פונקציית HR
מנהלים מגייסים שיהיו מעורבים בתהליך
מהניסיון שלנו מול לקוחות אנחנו יודעים שיש כמה שלבים בקבלת ההחלטה, בראש ובראשונה הצוות המגייס צריך להכיר את המערכת ולהבין את היתרונות שלה ולהתאהב, אחר כך יש בדרך כלל שיחה עם הצוות הטכנולוגי, ליגל והצוות הניהולי הבכיר.
אחרי שהתקבלה החלטה, תהליך האונבורדינג שלנו הוא עם הצוות המגייס ועם המנהלים המגייסים, בפגישה הזו מחליטים על הפרוסס, מי אחראי על כל שלב ומכניסים את כולם לתהליך. מדהים לראות איך תוך זמן קצר מאד, כולם יכולים להתחיל לעבוד.

עלות –
יש כאן הזדמנות מדהימה להצטרף אלינו בשלבים יחסית מוקדמים, המחירים שלנו מאד נוחים לכל ארגון ובנוסף אנחנו נותנים הטבה למגיעים מהוובינר של מורית רוזן עד לסוף חודש פברואר – שלושה חודשים ראשונים ללא עלות.

להצטרפות למערכת הגיוס של דואטו – עם הטבה של 3 חודשים ללא עלות למשתתפי הוובינר:

http://bit.ly/morit_dueto

בין התגובות:
תודה רבה ליאת, נראה מעניין מאוד
המון תודה ליאת. בהצלחה!!
נשמע מעולה! תודה

Play Video
רוצה ללמוד עוד? הנה עוד הדרכות במיוחד בשבילך

נרשמת כבר לדיוור של מורית על
גיוס עובדים?

This popup is the registration for Morit's Hebrew newsletter. If you don't read Hebrew, just click the X above.

אם גיוס עובדים מעניין אותך, הדיוור של מורית יתן לך רעיונות חדשים, תובנות מפתיעות וגישה למידע מעודכן בתחום. מורית שולחת הרבה מידע בשבילך, כדי לעזור לך להישאר בקצב מהיר ולהתעדכן בחדש בתחום לפני כולם (גם בזמן המלחמה)

דילוג לתוכן