התחבר לחשבונך
יצירת חשבון

התוכן במרכז הידע זמין לרשומים לאתר,

המדריך השלם למנהלים ומנהלות מגייסים – גרסת 2021

תוכן עניינים

שיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

המדריך שכתבתי במיוחד בשבילך, סוקר מא’ ועד ת’ את כל העקרונות, הטיפים הקטנים והגדולים שיתנו לך את הכלים לנהל תהליך ראיונות מקצועי למועמדים לעבודה. 

בין אם ראיינת בעבר או שאת/ה לפני הפעם הראשונה שלך בניהול ראיון, אני בטוחה שבין 22 האותיות שלנו, יתחבאו עבורך טיפים, חידושים ורעיונות לראיונות מקצועיים ואיכותיים.

שמי מורית רוזן, וב- 24 השנים האחרונות אני עוסקת בעולם של גיוס ומשאבי אנוש. בהתחלה באינטל קרית גת, כחלק מצוות ההקמה של משאבי אנוש ב Fab18,  המפעל הראשון של אינטל בקרית גת. במשך שנתיים ניהלתי את צוות הגיוס של המפעל, וגייסנו 1,500 עובדים. בשנים הללו חוויתי את כל סוגי תהליכי הגיוס – מגיוסי מאסה של טכנאים, מרכזי הערכה, גיוסי “פינצטה” של בכירים ועוד. אחרי אינטל הקמתי את HRD – חברת יעוץ לגיוס וכנסים שפעילה עד היום.

היום, אני מובילה את “מורית”. חברת ייעוץ המתמחה בראיון וגיוס. אנחנו מלווים ארגונים בבנית תהליכי גיוס אפקטיביים ובלמידה לעומק של כלי הראיון ההתנהגותי-מצבי. הדרכתי ב-15 השנים האחרונות מעל 12,000 מראיינים, מנהלות/מנהלים ונשות/אנשי משאבי אנוש וגיוס לעבוד עם שיטת הראיון ההתנהגותי-מצבי.

ראיון התנהגותי מצבי מובנה, מאפשר להקשיב למועמדים באמת. בלי לחפש “בין השורות”, בלי “פסיכולוגיה בגרוש”, או קסמים, בלי להישען רק על אינטואיציה, אלא לאסוף מידע עובדתי מהימן ותקף, שנותן לך את הכלים הטובים ביותר (כמו שנמצא מחקרית, שוב ושוב), כדי לנבא את התפקוד של המועמד בארגון שלך.

מודל הראיון שאני מלמדת בסדנאות הוא מודל שאני פיתחתי, מבוסס על הניסיון עם ראיון התנהגותי שהדרכתי בעבר בתוך אינטל, ועל הניסיון הרב בעבודה עם מאות מנהלים ואנשי משאבי אנוש.

אשמח לשמוע את הפידבק שלך על המדריך
בהצלחה גדולה ובאהבה,
מורית 

רוצה ללמוד עוד? הנה עוד הדרכות במיוחד בשבילך
קורסים פתוחים
קורס חבר מביא חבר

חבר מביא חבר הוא מקור הגיוס האפקטיבי, מדויק, שמביא את המועמדים הטובים ביותר, שנשארים לאורך זמן רב ביותר (ולרוב, גם בתקציב הנמוך ביותר). ודוקא היום כשקשה לגייס, הפוטנציאל בחמ"ח שווה לכם הון.

וובינרים
וובינר מבוא לראיון התנהגותי-מצבי

כל כך הרבה עסוקים במציאת מועמדים, אבל עד שמצאנו אותם, כשמגיעים לראיון ולתהליך המיון ניגשים אליו בצורה אינטואיטיבית ולא מקצועית. יש פער גדול פעמים רבות

דילוג לתוכן