התחבר לחשבונך
יצירת חשבון

תוך 4.5 שעות יהיו לך היסודות של שיטת הראיון המקצועית האפקטיבית והמוכחת ביותר בעולם

יסודות הראיון
ההתנהגותי מצבי

השיטה המקצועית ביותר לראיון
בהדרכה מקוצרת מותאמת לסמנכ"לי משאבי אנוש

בראיון עומק (של מש"א או של המנהלים המגייסים), מושקע הזמן הקצר ביותר שמוביל לההוצאה הגדולה ביותר בארגון. תוך שעה/שעתיים (של כל אחד מהמראיינים), אנחנו מקבלים החלטה שמייצרת בהמשך הוצאה של עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה. כמובן שאם העובד/ת טוב/ה נקבל גם החזר על ההשקעה הזו, אבל אם לא – זו הוצאה נטו, ויש לנו אפשרות לקבל החלטה מושכלת על בסיס עובדות ומידע או על בסיס תחושות בטן. 

הקורס המקוצר של מורית רוזן ייתן לך את הבסיס לראיין בצורה מקצועית, ולהקטין את הפערים בין מה שרואים בראיון ומה שמוצאים בשטח, כמה חודשים אחרי. הגיע הזמן לקבל החלטות וללמד את המנהלים בארגון שלך להחליט בראיון לא (רק) לפי אינטואיציה ותחושת בטן, אלא ע"פ עובדות. 

מה הקורס יאפשר לך לעשות מייד?

מחקרים מצאו שראיון התנהגותי-מצבי הוא כלי הראיון בעל תוקף הניבוי הגבוה ביותר

העקרון המנחה בראיון התנהגותי-מצבי הוא שהתנהגות העבר במצבים ספציפיים תנבא עבורנו בצורה הטובה ביותר את ההתנהגות העתידית במצבים דומים.  

ניהול ראיון התנהגותי נותן תחושה של שיחה טבעית, הוא ממוקד בהתנהגות של המועמדים בעבר, ודרך דוגמאות אמיתיות מהשטח, מאפשר לקבל במהירות הגדולה ביותר עובדות קונקרטיות לגבי דרך התפקוד של המועמד/ת, כדי לנבא את ההתנהגות העתידית שלו/שלה בתפקיד בארגון.

מעל 13,000 מנהלים ומנהלות מכל תעשייה אפשרית (כמעט) למדו אצלי את שיטת הראיון התנהגותי מצבי

הנה חלק קטנטן מהלקוחות הנהדרים שלנו

שהשתתפו בהדרכות ראיון התנהגותי למנהלים / למשאבי אנוש

משתתפי הסדנאות הקודמות מספרים

שאלות נפוצות

אלו השאלות שנשאלנו לגבי ההדרכה

המחזור הזה נבנה במיוחד עבור סמנכ"ליות וסמנכ"לי משאבי אנוש. זה קורס מקוצר מצד אחד, כי כל המשתתפים סמנכ"לים ולא עוסקים בטקטיקה השוטפת של גיוס וראיון, ומצד שני עדיין את/ה מראיינ/ת מועמדים ומלווה מנהלים בכירים ולכן חשוב שיהיו לך הכלים המקצועיים והטובים ביותר לראיין ראיון התנהגותי-מצבי, השיטה שיש לה את תוקף הניבוי הגבוה ביותר במחקר.

הקורס המלא מאפשר ללמוד לעומק את השיטה, מהרציונל, דרך הפרקטיקה של עבודת ההכנה והדגמת הראיון. אנחנו צוללים לעומק לתרגול עבודת ההכנה וניהול הראיון, מעמיקים בחלקים המאתגרים יותר כמו העבודה עם מנהלים מגייסים, וניהול הראיון עצמו. בשורה התחתונה הפורמט המלא (15 שעות) מאפשר להבין לעומק, לתרגל, לשאול את כל השאלות שלך, והוא דרך ההכשרה המלאה והמומלצת שלנו למי שרוצה להבין לעומק את השיטה. 

הקורס המקוצר החדש, מאפשר להכיר את העקרונות המנחים ושיטת ההכנה לראיון וניהול הראיון. גם אם אין לך כרגע הרבה זמן להכשרה עמוקה, הקורס ייתן לך את כל הכלים שצריך כדי להתכונן לראיון הבא שלך. אם תחליט/י להצטרף לקורס המלא בהמשך, תקבל/י זיכוי בגובה ההשקעה שלך בקורס המקוצר. יש לך רק מה להרוויח 🙂

הקורס מוקלט ותקבל/י גישה להקלטה ולמצגת תוך 24 שעות אחרי כל שיעור. הגישה להקלטות תישאר שלך לפחות ל-3 חודשים אחרי הקורס.

כן. כמו בכל הקורסים שלנו, אם לא קיבלת החזר מלא על ההשקעה שלך, תכתבי/תכתוב למורית מייל קצר, והכסף שלך יוחזר בלי שאלות ובלי אותיות קטנות. 

אנחנו שמחים ללמד אנשים שנהנים ללמוד 🙂

כן. הקורס מתקיים "בשידור חי", ולמשתתפים תהיה אפשרות לשאול את מורית כל שאלה שעולה. במידה ולא קיבלת מענה בזמן ההדרכה, תהיה קבוצת וואטסאפ שתלווה את הקורס לכל שאלה שתעלה בהמשך

תהליך ההדרכה המקוצר:

3 מפגשים אונליין, כל מפגש רק שעה וחצי (קליק על כל ריבוע לעוד מידע)

מפגש #1

למה? מה זה ראיון התנהגותי-מצבי?

למה? מה זה ראיון התנהגותי-מצבי?

ההבדל בין ראיון התנהגותי-מצבי לראיונות סטנדרטיים, מה הכוח של ראיון כזה, איזה שאלות מפסיקים לשאול ואיזה שאלות מתחילים ומה זה הטיות בראיון?

מפגש #2

איך מתכוננים לראיון התנהגותי-מצבי

איך מתכוננים לראיון התנהגותי-מצבי

איך מתכוננים לראיון התנהגותי-מצבי. ממיפוי המצבים שמאפיינים את התפקיד, דרך מיפוי התנהגויות שצפויות בכל מצב (לטוב/לרע) ולסיכום - בניית שאלון לניהול ראיון עומק התנהגותי-מצבי (חצי מובנה)

מפגש #3

איך לנהל את הראיון ואיך לקבל החלטה בסופו?

איך לנהל את הראיון ולקבל החלטה בסופו?

סוגי השאלות השונים שישרתו אותך בניהול ראיון התנהגותי, איך לעבור מההכנה לראיון לקבלת החלטה מדויקת בסופו, מה לשאול בראיון ממליצים ואיך לקבל תשובות מדויקות, ומה אומר החוק

מפגש 1

למה? מה זה?

מפגש 2

ההכנה לראיון

מפגש 3

ניהול הראיון

כמה השקעה בעצמך נדרשת?

אני יודעת. אין לך זמן, יום עבודה שלך נמשך לתוך הלילה, ולכן אני רוצה לחסוך לך זמן.

זה קורס שייתן לך כלי שעושה קסמים בראיון אפילו תוך 4.5 שעות של הדרכה. 3 מפגשים של שעה וחצי (והכל מוקלט – אם פיספסת את השיעור "לייב", יש לך גישה לכל התוכן). 

הקורס המלא כולל 15 שעות הדרכה ועולה 1,755 ₪ כולל מע"מ

קורס יסודות הראיון ההתנהגותי-מצבי לסמנכ"לי משאבי אנוש

500 + מע"מ
  • כולל גישה לכל המצגות והחוברות הדיגיטליות
  • גישה להקלטות ללא הגבלה
  • אחריות מלאה לשביעות רצון
  • קבוצת וואטסאפ סגורה לנטוורקינג ושאלות - ללא הגבלה
קורס מקוצר

להרשמה מיידית

שימו לב: הקורס מיועד רק לסמנכ"לי משאבי אנוש בארגון ולא למגייסות/מגייסים

מיד לאחר ההרשמה תועבר/י לדף התשלום באשראי.

ניתן ליצור קשר עם מורית בוואטסאפ ולשלם בהעברה בנקאית דרך הארגון 054-2424707

דילוג לתוכן